Ceny usług i części niższe nawet do 50%. 22 264 ...(zobacz) 22 264 32 35

Technologia

Pracujemy na systemie XENTRY Diagnostics – oryginalnym systemie diagnostycznym producenta Mercedes-Benz, który umożliwia kompleksową diagnostykę i naprawę samochodów Mercedes na najwyższym poziomie. Posiadamy 18 stanowisk wyposażonych w najnowszy system kontrolno-pomiarowy, ścieżkę diagnostyczną firmy MAHA oraz stanowisko do pomiaru geometrii podwozia firmy BOSCH.

Usługa

Stosujemy się do restrykcyjnych wytycznych w zakresie napraw wyznaczonych przez producenta. Działamy zgodnie z zasadami GVO. Wykonujemy przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne w dogodnym terminie i ustalonym czasie. Sprawdzamy poziom satysfakcji i wdrażamy udogodnienia na życzenie naszych klientów.

Części

W VCentrum mogą Państwo znacznie obniżyć koszty eksploatacji samochodu Mercedes. Dysponujemy szerokim asortymentem zarówno oryginalnych części zamiennych jak i certyfikowane części zastępcze. Długoletnie doświadczenie w naprawach pozwoliło nam wyselekcjonować grupy części, które można zastąpić zamiennikami z zachowaniem jakości użytkowania i eksploatacji.

Sukcesy

Serwis VCentrum został serwisem nr 1. w Warszawie wybrany przez klientów w rankingu Zumi 2014 oraz Firma została wyróżniona w prestiżowym gronie Diamentów Forbesa 2015. Ponadto VCentrum otrzymało certyfikat Rzetelna Firma będący świadectwem wiarygodności i transparentności firmy.

ZAUFAJ SPRAWDZONEMU SERWISOWI

Zapoznaj się z opiniami naszych Klientów:

Back to top